wtorek, 28 stycznia 2014

Drugie rozdanie wygrywają...Wyniki drugiego rozdaniaWiem, że wiele osób czeka na wyniki rozdania lakierowego. Jeszcze moment Was przetrzymam i tradycyjnie rozpocznę wpis od statystyk. W rozdaniu wzięło udział 73 osoby. Prawidłowych zgłoszeń było 69. Zgłosiło się 3 osoby bez bloga, więc nie brały udziału w zabawie, gdyż podstawowym warunkiem była obserwacja bloga oraz dodanie banerka na swoim blogu. Kilka osób nie zachowało się fair, pisząc nieprawdę. Jedna osoba spełniła podstawowe warunki i napisała, że spełniła również dodatkowe (dodanie do blogrolla oraz FB). Po odwiedzeniu tego bloga, okazało się to kłamstwem. Jest mi ogromnie przykro, że 13 osób napisało, że polubiło profil bloga na FB, a tego nie uczyniło. Moje FB ruszyło chwilę przed rozdaniem, więc każda osoba, która polubiła, była przeze mnie od razu zauważona. Nie wiem po co takie oszukiwanie? Dla jednego dodatkowego losu? Chyba nie ma już osoby organizującej rozdanie, która nie sprawdzałaby skrupulatnie zgłoszeń. Wszelkie nieprawidłowości są natychmiast wyłapywane. Może nie powinnam tych osób brać pod uwagę losując zwycięzców? Następnym razem chyba tak zrobię. Na zestaw My Secret było chętnych 43 osoby. A 26 z Was chciało przygarnąć piaski Wibo. Nazbierałyście w sumie 202 losy. 124 losy były na zestaw nr 1 (My Secret), a 78 na zestaw nr 2 (Wibo).
Tyle wstępu, a teraz pora na wyniki.Zestaw nr 1 - My Secret wygrywa:
A pod numerem 56 kryje się
Zestaw nr 2 - Wibo wygrywa:
Pod numerem 16 ukryła się

Dziewczyny, bardzo serdecznie Wam gratuluję. Za chwilę otrzymacie ode mnie maile. Na Wasze adresy czekam 3 dni (do 30.01.2014)


Po otrzymaniu adresów do wysyłki, wszystkie zgłoszenia pod rozdaniem zostaną usunięte. Nie ma potrzeby, aby Wasze adresy mailowe widniały tam dłużej.


Ogromnie dziękuję za wzięcie udziału w moim drugim rozdaniu. Wypatrujcie kolejnych :)  
Aaa, byłabym zapomniała - osoby, które "uciekną" z obserwatorów nie będą brały udziału w następnych rozdaniach.


46 komentarzy:

 1. Czego to człowiek nie zrobi dla darmowego lakieru do paznokci;-( Niestety w Internecie każdy mówi co chce, a odpowiedzialności za słowo nie bierze nikt.

  P.S. Czemu ja nigdy nie wygrywam?:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę! Do tej pory byłam wierną fanką piasków Wibo i z chęcią sprawdzę czy My Secret są równie fantastyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratualcje dziewczyny! ;-)
  Zaprasza do mnie na rozdanie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję ,dziękuję;**
  Adres wysłany!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję serdecznie :)
  Zapraszam do mnie na rozdanie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super :) Gratulacje :) Wiadomo, że oszukiwanie nie jest fair ale na innym rozdaniu ( u innej blogerki :)) też był problem z polubieniem FB. Potem okazało się, że to jakiś błąd systemowy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję:)
  Niestety zdarzają się oszuści i trzeba wszystko sprawdzać...

  OdpowiedzUsuń
 8. ohh nie udało się :P gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Aż tyle osób chciało Cię nabrać na dodatkowy los. Zastanawia mnie tylko po co...
  Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń